تبلیغات
ابزار وبمستر تک وب - دعوت نامه رایگان پرشین گیگ

ابزار وبمستر تک وب

با ما بهترین هارا تجربه کنید

 

امروز به معرفی سایتی می پردازیم كه فضای رایگان وب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. علت این كه این سایت را برای معرفی انتخاب كردیم سرعت بالا ، اعتبار بالا ، سهولت در استفاده و بدون محدودیت های بی مورد می باشد.

پرشین گیگ

این فضای رایگان "پرشین گیگ" نام دارد.

حال به معرفی كامل تر این سرویس می پردازیم:

سرویس فضای وب رایگان پرشین گیگ به کاربران خود فضای وب اختصاص می دهد. این فضا می تواند برای ساختن وب سایت شخصی، مخزنی برای اطلاعات و یا فضای پشتیبان وب مورد استفاده قرار گیرد. سرویس فضای وب پرشین گیگ رایگان است و رایگان خواهد ماند. اگر چه سرویس رایگان پرشین گیگ در اختیار تمامی کاربران خواهد بود، اما سرویس رایگان به معنی سرویس نامحدود نمی باشد. محدودیت در تعداد اکانت های قابل ایجاد توسط کاربران (فقط یک اکانت)، حدود دسترسی و میزان استفاده از فضای وب و پهنای باند مورد استفاده کاربران از جمله محدودیت هایی هستند که پرشین گیگ به منظور حفظ کیفیت و تعادل سرویس اعمال می کند.

جهت ورود به سایت پرشین گیگ كلیك كنید

برای استفاده از خدمات پرشین گیگ ، نیاز به دعوتنامه است. اگر مایل به دریافت دعوتنامه هستید، در بخش نظرات مطرح كنید.
(با توجه به محدودیت هایی كه در تعداد دعوتنامه وجود دارند، اولویت با کسانی است که مارا در وبلاگ خود با نام ابزار وبمستر لینک قرار داده باشند.)

در ادامه ی مطلب نیز قوانین استفاده از این سرویس مطرح شده است. لطفا مطالعه بفرمایید.

 

وظایف کاربران

کاربران پرشین گیگ موظف به رفتار در چهارچوب عرفیات دنیای وب و قوانین داخلی و بین المللی حاکم بر اینترنت هستند.
کاربران پرشین گیگ موظف به ارایه اطلاعات صحیح، واقعی و کامل می باشند. ارایه اطلاعات غیر واقعی چه در زمان ثبت نام و چه در زمان عضویت بر خلاف هنجارهای سایت است و ممکن است به مسدود شدن اکانت ارایه دهنده این اطلاعات منجر شود.
مسوولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور و همچنین اطلاعات اکانت بر عهده خود کاربران می باشد. پرشین گیگ هیچ مسوولیتی در قبال مشکلاتی که به علت عدم رعایت ملاحظات امنیتی در مخفی نگه داشتن اطلاعات اکانت برای کاربران پیش می آید ندارد. در صورتی که به هر دلیلی متوجه استفاده بدون اجازه از اکانت خود شدید، لازم است پرشین گیگ را در جریان چنین سو استفاده ای قرار دهید.
خدمات رایگان پرشین گیگ تنها در اختیار کاربرانی با انگیزه های شخصی است.
استفاده از سرویس در جهت اهداف تجاری و مخصوصا سیاسی ممنوع است.
استفاده ارگانهای دولتی از سرویس نیز ممنوع می باشد.
فروش یا کپی برداری خدمات و یا امکانات سرویس از جمله فروش دعوت نامه عضویت مجاز نمی باشد.
الگوگیری و بهبود در پیاده سازی و انتقاد از ایده ها و خدمات پرشین گیگ برای کاربران مجاز است. مدیران پرشین گیگ کاربرانی را که خلاقانه به دنبال ایده های جدید برای ارتقای فنی و سطح محتوایی اینترنت فارسی هستند را مشتاقانه حمایت می نماید. بدیهی است که تشخیص چنین مواردی با پیشنهاد کاربران است و روند بررسی خاصی دارد.


استفاده مناسب

مسوولیت محتوای قرار داده شده در اکانتهای فضای وب پرشین گیگ بر عهده صاحب و ثبت کننده اکانت و تنها بر عهده صاحب و ثبت کننده اکانت می باشد. اگر چه پرشین گیگ تلاش خود را برای اعمال قوانین و ترغیب کاربران به فعالیت در چهارچوب های سایت انجام خواهد داد، اما شما به عنوان کاربر - و نه پرشین گیگ به عنوان سرویس دهنده - مسوولیت تمام محتوای قرار داده شده در اکانت خود را دارید. استفاده بر خلاف قوانین مدنی و رسمی داخلی و در تضاد با محتومات بین المللی، بدون اطلاع قبلی، به مسدود شدن اکانت منجر خواهد شد. خط قرمز پرشین گیگ قوانین کاربری خدمات است. پرشین گیگ برای حفظ سلامت سرویس، محتوای مورد شکایت بازدیدکنندگان و کاربران را بررسی می نماید. اکانت کاربران متخلف ممکن است با اطلاع قبلی و یا بدون اطلاع قبلی مسدود شود.
قرار گرفتن هر گونه محتوای مربوط به پورنوگرافی، برهنگی و وقاحت استفاده نامناسب از سرویس است.
قرار دادن محتوای ترویج دهنده خشونت، تنفر یا بی احترامی به عقاید و سلایق دیگران استفاده نامناسب از سرویس می باشد. محتوای غیر قانونی یا در تضاد با بدیهیات عرفی نامناسب تلقی می شود.
کلیه فایلها و مطالب مربوط به هک، دزدیدن اطلاعات اکانت دیگران یا نفوذ به اکانت و کامپیوتر دیگران، به قصد تفریح، به قصد آزار و حتی به قصد تعلیم استفاده نامناسب از سرویس محسوب می شود.
پرشین گیگ به خطوط قرمز خود پایبند است. پرشین گیگ اجازه نخواهد داد استفاده نامناسب تعدادی از کاربران فعالیت دیگر کاربران را تحت تاثیر منفی قرار دهد. پرشین گیگ اجازه نخواهد داد روند رو به رشد سایت به خاطر استفاده نامناسب عده ای از کاربران تهدید شود.


حقوق معنوی اثر

پرشین گیگ به حقوق معنوی آثار دیگران احترام می گذارد. کاربران پرشین گیگ نیز در استفاده از سرویس فضای رایگان موظف به احترام به این حقوق می باشند. پرشین گیگ مسوولیت محتوای قرار داده شده بر روی اکانت های سرویس را نمی تواند بپذیرد و نمی پذیرد. پرشین گیگ ممکن است در صورت کپی برداری غیر قانونی از آثار تحت پوشش قوانین کپی رایت اقدام به انسداد اکانت کاربران متخلف بنماید. در صورتی که اثر شما بدون اجازه شما کپی برداری شده، به صورتی که قوانین کپی رایت رعایت نشده است، به عنوان صاحب حق کپی رایت، چنین سو استفاده ای را به پرشین گیگ گزارش دهید.

موفق باشید

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

انجمن‌های وب‌زیست - لینك باكس تمام اتوماتیك وب‌زیست - فروشگاه - سیستم چت و گفتگو