تبلیغات
ابزار وبمستر تک وب - دعوت نامه و لینک عضویت رایگان کلوب و ایرکات

ابزار وبمستر تک وب

با ما بهترین هارا تجربه کنید

کلوب دات کام : جامعه مجازی ایرانیان در سراسر دنیا

کلوب

در دنیای امروز وجود ارتباط و تبادل افکار، نظریات، دانش و اطلاعات از جمله نیازهای انکار ناپذیر انسانها می باشد.
توسعه و فراگیری روزافزون اینترنت به واسطه همین نیاز شکل گرفته است بطوریکه جوامع بشری بدون دسترسی به فضای اینترنت عملا با مشکلات عدیده ارتباطی و اطلاعاتی مواجه خواهند بود.
سایت اینترنتی کلوب دات کام در تاریخ یکم دی ماه 1383 برپایه نیازهای امروزی کاربران اینترنتی ایرانی راه اندازی شد. تا به عنوان سایتی برای ارتباط ایرانیان و فارسی زبانان جهان بتواند بستری جهت تبادل اطلاعات ، نیازها ، کالا و خدمات ، آشنا شدن با همکاران ، دوستان قدیمی و ... بوجود آورد.
از دیگر اهداف سایت معرفی امکانات و قابلیت های موجود و انطباق آنها با مشکلات و نیازهای مطرح ایرانیان می باشد تا از این رهگذر با اقل هزینه ممکن خدمات و اطلاعات درخواستی در اختیار متقاضیان قرار گرفته و موجبات افزایش بهره وری و کارایی را در سطح اجتماع فراهم نماید.
امید است این سایت بتواند تا ضمن اعتلای افکار و فرهنگ عمومی ، زمینه ساز رشد و ترقی جامعه ایرانی در سراسر دنیا گردد.

کلوب

برای دریافت دعوتنامه میتوانید از دعوتنامه های که برای شما بصورت لینک برای شما قرار داده ایم ولی اگر از طریق لینک موفق به عضویت نشدید میتوانید از طریق بخش نظرات همین پست تقاضا و ایمیل خود را اعلام کنید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود

توجه

لینک شماره1

لینک شماره2

لینک شماره3

لینک شماره4

لینک شماره5

لینک شماره6

لینک شماره7

لینک شماره8

لینک شماره9

لینک شماره10

چون هر کدام از لینکهای فوق فقط تعداد 15 دعوت نامه دراند لطفاً اگر هر کدام از لینک ها دچار اشکال شدید به ما از طریق نظرات همین پست  ما را مطلع سازید یا برای دریافت اختصاصی دعوت نامه نام و ایمیل تان را بگذارید

کلوب

 

جامعه مجازی ایرانیان ایرکات

ایرکات

امروزه با روی کار آمدن تکنولوژی های جدید و پیشرفت علم و صنعت ، زندگی روزمره دستخوش تغییرات بسیاری شده است.دیگر مانند گذشته نیازی نیست که فرد برای انجام کارهایش به صورت حضوری مراجعه کند.در حال حاضر در دنیا بیشتر امور وابسته به شبکه ای به نام اینترنت یا شبکه جهانی شده است.علت گسترش و افزایش استفاده از اینترنت را میتوان در دسترس بودن آن (تقریبا همه جا) و همچنین سرعت استفاده از آن دانست. امروزه از طریق اینترنت می توان انواع عملیات بانکی ، خرید اجناس ، دریافت اخبار وبسیاری از فعالیتهای دیگر را انجام داد.
در این بین جای خالی جامعه مجازی احساس می شود که از طریق آن انسانها بتوانند همانند جامعه واقعی به معاشرت با یکدیگر بپردازند و بتوانند انواع نیازهای خود را مرتفع کنند.
ایرکات قصد دارد تا فضایی مناسب و بدون دغدغه های روزانه برای ایرانیان سرتاسر دنیا فراهم کند تا ایرانیان بتوانند همانند جامعه واقعی به معاشرت با یکدیگر پرداخته و بتوانند به بحث و تبادل نظر و گفتگو با دیگر بپردازند و بتوانند انواع نیازهای خود را تا حدود زیادی رفع کنند.

توجه

عضویت

ما برای راحتی شما دریافت دعوت نامه از لینک فعال کردیم پس برای عضویت در این سایت از لینک فوق استفاده کنید ولی اگر مشکلی در دریافت دعوت نامه یا ثبت نامتان پیش آمد در بخش نظرات همین پست اسم و ایمیل خود را بگذارید تا سریعاً برایتان ارسال شود.

irkut

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

انجمن‌های وب‌زیست - لینك باكس تمام اتوماتیك وب‌زیست - فروشگاه - سیستم چت و گفتگو